طراحی سایت

قالب وردپرس و جوملا

فضای مجازی تنها شبکه های اجتماعی نیست


هرچند شبکه های اجتماعی از ابزار های بسیار مهم در معرفی کسب و کار در فضای مجازی است اما ایجاد یک سایت مناسب برای معرفی کسب و کار از ضروریات است.

چرا که میتواند به کسب و کار شما اعتبار بخشیده و با ثبت آن اعتماد مشتریان خود را به خرید و سفارش محصولاتی که ارائه نموده اید افزایش دهید .

در صورت تمایل به راه اندازی سایت فروشگاهی ، کام آرت سایت شما را در سامانه نماد اعتماد و ساماندهی و شاپرک ثبت نموده و برای شما درگاه پرداخت انلاین ایجاد مینماید تا کاربران شما بتوانند به صورت آنلاین محصولات شما را خریداری نمایند.

طراحی از پایه سایت برای 90 در صد از کسب و کار ها ضروری نیست

این کسب و کار ها با کمترین هزینه ممکن میتوانند سایت خود را با استفاده از سی ام اس های معروفی همچون جوملا ، وردپرس ، دورپال اوپن کارت و ... راه اندازی نمایند

این هزینه قابل قیاس با هزینه طراحی سایت از پایه به هیچ عنوان نمی باشد.

در زیر شرایط و فرآیند های سفارش هر کدام از روش های سفارش طراحی و یا راه اندازی سایت برای کاربران گرامی به صورت دقیق و کامل توضیح داده شده است.

طراحی سایت از پایه

با هر زبان برنامه نویسی که مد نظر شما باشد

در صورتی که مشتری در نظر داشته باشد با زبان برنامه نویسی خاصی اقدام به طراحی سایت خود از پایه نماید کام آرت بعد از بررسی کارشناسی نیازمندی ها و امکانات و ابزارهایی که کارفرما برای سایت خود نیاز دارد هزینه نهایی را اعلام مینماید

توضیحات بیشتر

طراحی سایت با استفاده از سی ام اس های معروف cms

به صورت آنلاین وب سایت خود را سفارش دهید

شما میتوانید به صورت آنلاین اقدام به سفارش وب سایت نمائید و تمامی موارد مورد نظرتان را انتخاب نمائید با حداقل قیمت ممکن.

سفارش وب سایت

 

آموزش های تخصصی

کام آرت برای مشتریان خود آموزش های تخصصی رایگان مرتبط با سفارش داده شده در نظر گرفته است که کارفرمایان میتوانند بدون هیچ دغدغه ای تمامی آموزش های لازم برای بهره برداری از سامانه های راه اندازی شده را دریافت نمایند و به حرفه ای ترین شکل ممکن خدمات خود را در فضای مجازی منتشر نمایند

موشن گرافی خدمات شما


مشاهده ویدئو

اخیرا موشن گرافی یکی از خدمات پر کاربرد در فضای مجازی شده است که میتواند دایره مخاطبان شما را افزایش دهد .


آموزش ها ی عمومی

آموزش های عمومی کام آرت برای آشناییی اولیه کاربران با مفاهیم و سامانه های موجود در وب می باشد

اطلاعات بیشتر

آموزش های تخصصی

  • آموزش وردپرس ارائه تمامی مباحث به صورت حرفه ای
  • آموزش جوملا ارائه تمامی مباحث به صورت حرفه ای
  • آموزش دروپال و سایر سی ام اس های کاربردی و معروف

دانلود فایل تعرفه ها و خدمات

تعرفه ها و خدمات ما در یک فایل برای کاربران به صورت یکجا آماده شده است که قابل دانلود میباشد و کاربران میتوانند با دانلود این فایل لیست تعرفه خدماتی را که در نظر دارند سفارش دهند را مشاهده نمایند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *